MastersCash.3xforum.ro - castigati bani pe net reali si legali
Castiga bani online reali si legali.
Lista Forumurilor Pe Tematici
MastersCash.3xforum.ro - castigati bani pe net reali si legali | Inregistrare | Login

POZE MASTERSCASH.3XFORUM.RO - CASTIGATI BANI PE NET REALI SI LEGALI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
crazygirl
Femeie
24 ani
Buzau
cauta Barbat
26 - 80 ani
MastersCash.3xforum.ro - castigati bani pe net reali si legali / Discutii generale / Loteria Romana (sau cum sa pierzi bani) Moderat de croberto26
Autor
Mesaj Pagini: 1
TheGreatMaster
ADMIN

Din: Unknown
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 519
Am vazut pe la stiri in weekend-ul asta cum sta lumea la coada sa cumpere un bilet la Loto, parca s-ar epuiza biletele frate sau parca ar fi sanse de castig de 99%. Probabil suma ametitoare de 19 milioane de lei noi care se tot reporteaza (ma intreb oare de ce), probabil asta ii ameteste sau mai bine zis amageste pe multi. E o porcarie, aveam yo mai demult statusul pe mess: “Cine joaca la jocuri de noroc, se jefuieste singur”, iar pe zi ce trece, se dovedeste ca aveam dreptate. Sansa de a castiga la loto este inexistenta, sau infima, dar lumea inca joaca. De ce ? E posibil ca oamenii sa nu aiba ce sa faca ceva mai bun cu banii lor, care si asa sunt putini la romani. ( stire postata si de mine si pe blog - )

_______________________________________
Stiri, poze, filme, bancuri, glume, ghiduri si noutati - www.MastersZone.NET -


pus acum 18 ani
   
lorentte
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
pai iti spun eu de ce desii romania esti bogata in ciorditori oamenii nu au bani. orbiti de mirajul marelui premiu acestia incearca sa bage 50.000 sau cat e biletul pestru un castig care il va scoate din saracie...intamplarea face ca orice om isi protejeaza afacerea si nu poate  sa dea premii la toata lumea. acesti ciorditori de care ziceam cred ca au ceva pus in masinariile lor asa incat profitul sa iasa mai mare de la an la an(aici fac o paranteza ..in nush ce tare s-a descoperit ca masina care extragea numerele era un fals). cei de sus le dau sperante oamenilor care sunt creduli sau vor sa isi incerce norocul si profita de ascesti si vad ca le iese chiar foarte bine/......mai da un premiu mare la vreo 5 ani si apoi isi fac vile peste vile iar tu ca de obicei ti-ai luat teapa

pus acum 18 ani
   
TheGreatMaster
ADMIN

Din: Unknown
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 519
Exact. Loto really suck, lol...

_______________________________________
Stiri, poze, filme, bancuri, glume, ghiduri si noutati - www.MastersZone.NET -


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la