|
razvan_votka
Membru
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
este site-ul, e in germana; linkul meu de reff la site;
Te inscrii, downloadezi un program; rulezi prpgramul ( care e de fapt o bara pe care deruleaza reclame ) si primesti 7.5 eurocenti pe ora; Folosesc de 3 zile programul si deja am cerut un paymant; se plateste incepand de la 5 E; -parti bune: Daca nu se dovedeste scam, se poate castiga f bine pe zi; -parti rele: trebuie sa pornesti un autoclicker cand il lesi fara sa stai la calc; poate fi inervanta bara aia de sus;
|
|
| pus acum 17 ani |
|
TheGreatMaster
ADMIN
 Din: Unknown
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 519
|
|
Enervanta, nu inervanta. Daca te plateste, posteaza te rog o dovada.
_______________________________________ Stiri, poze, filme, bancuri, glume, ghiduri si noutati - www.MastersZone.NET -
|
|
| pus acum 17 ani |
|